Kuo tarptautinėms kompanijoms naudinga lokalizacija?

Kuo-tarptautinems-kompanijoms-naudinga-lokalizacija-2

Informacinių technologijų amžiuje be galo svarbus greitas komunikavimas ir vartotojų poreikių perpratimas. Tai turi didelę įtaką augimui. Tad nenuostabu, kodėl vis sparčiau auga profesionalių kalbinių paslaugų teikėjų poreikis. Vertimų biuras „Skrivanek“ leidžia pasirūpinti svetainių lokalizacija ir žengti koja kojon su tarptautiniais lyderiais.

 

Svetainių lokalizacija

Pastebėta, kad per pastaruosius metus svetainių pritaikymo užsienio šalies vartotojams poreikis itin išaugo. Šiandien jos – labai svarbus marketingo ir el. komercijos įrankis, padedantis pateikti reikalingą informaciją klientams apie produktus ir paslaugas. Svetainė – tai neatsiejama įmonės verslo strategijos dalis.

Reguliariai atliekamais analitiniais skaičiavimais nustatomas šio įrankio efektyvumas. Norint pasiekti kuo didesnę tikslinės auditorijos dalį, svarbu, kad tinklalapis atitiktų nustatytus standartus. Tai padeda užtikrinti aukštesnį reitingą, todėl svetainė tampa labiau matoma.

Turinio pritaikymas užsienio vartotojams – nelengva užduotis. Tam reikia gerai išmanyti ne tik kalbinius, bet ir kultūrinius skirtumus. Vertimų biuras suteikia galimybę ją įgyvendinti kur kas paprasčiau. Patyrę specialistai gerai išmano lokalizacijos subtilybes, todėl procesas tampa kur kas greitesnis ir efektyvesnis.

 

Turinio vertimas

Įmonės svetainė – tai daugiau nei gražūs paveikslėliai ir kontaktinė informacija. Daugelyje svetainių pateikiami tinklaraščio įrašai, straipsniai ir kitoks naudingas turinys, orientuotas į specifinius skaitytojo poreikius. Šiais laikais itin populiarios ir el. parduotuvės, kurių pritaikymas užsienio klientams dar sudėtingesnis. Tokiais atvejais svarbu tinkamai – tiksliai ir paveikiai – aprašyti kiekvieną produktą.

Sklandus turinys padeda sukurti patikimos kompanijos įvaizdį ir pelnyti vartotojų palankumą. Neapgalvotai pateikta informacija gali turėti neigiamos įtakos pardavimams. Tikriausiai sutiksite, kad prieš perkant naują daiktą norisi išsamiai juo pasidomėti. Nesant tokiai galimybei tiesiog pradedama ieškoti alternatyvų. Taip įmonės praranda nemažai potencialių klientų.

Vertimų biuras – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pritaikyti savo svetainės turinį užsienio šalies vartotojams. Atliekant lokalizaciją, įvertinami ne tik kalbiniai aspektai, bet ir žmonių poreikiai, vietos įstatymai bei taisyklės. Šis procesas leidžia padidinti puslapio vertę, lankytojų skaičių. Todėl dažniausiai pagerėja ir pardavimų rodikliai. Tampa lengviau pasiekti specifines rinkas ir kurti lojalių klientų ratą. Ilgainiui tai lemia augančią tarptautinio verslo sėkmę.

Domina plėtros galimybės ir ieškote patikimų partnerių, galinčių padėti pasiekti maksimalius rezultatus? Mūsų vertimų biure dirba patyrę savo srities gimtakalbiai specialistai, teikiantys plataus spektro paslaugas. El. svetainių lokalizacija – viena iš jų.

Jei turite klausimų ir norite apie tai sužinoti daugiau, drąsiai kreipkitės. Suteiksime jums reikalingą informaciją ir padėsime įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.