Leiskite vasarą prasmingai – intensyvūs anglų kalbos kursai

Intensyvus anglų kalbos kursai

Norintiems naują rudens darbo sezoną pradėti gerokai patobulėjus verta pasidomėti intensyviais kalbų kursais. Įdomūs, intensyvūs kalbų kursai vasarą įkvėps karjeros pokyčiams, suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, atneš naudingų pažinčių ir padės keliaujat užsienyje. Svarstote šįmet pradėti mokytis ar patobulinti vieną populiariausių kalbų pasaulyje? „Skrivanek” lektoriai atskleidžia, kaip tai padaryti per trumpą laiką ir kuo yra ypatingas procesas inovatyvioje mokykloje!

 

Greita ir efektyvu: kas tai užtikrina?

 

Vis dar dvejojate, ar per kelias savaites tikrai galima pajusti akivaizdžius rezultatus ir įgyti naujų žinių? Tikrai taip! Greičio ir efektyvumo kombinaciją užtikrina patyrę specialistai, naudojantys ne tik sukauptas žinias, bet ir unikalias mokymo metodikas, kurios, beje, skiriasi priklausomai nuo to, kokius įgūdžius norite patobulinti: kalbėjimo, supratimo ar gramatikos. Žinoma, per kelias savaites tikrai nepasieksite naujo mokėjimo lygio, bet savo įgūdžius tikrai gerokai patobulinsite.

Siekiant suteikti galimybę sparčiai įsisavinti ir vėliau efektyviai panaudoti įgytą informaciją, „Skrivanek” sukūrė unikalius mokymosi metodus. Pavyzdžiui, „Effecto” metodas, kai dėmesys sutelkiamas ne į „sausą“ teoriją, bet į gebėjimą dalyvauti diskusijoje, laisvai ir drąsiai reikšti mintis. Pirmojo gyvo ar virtualaus susitikimo metu nustatomas jūsų anglų kalbos mokėjimo lygis ir sudaromas mokymosi planas. Moderni kalbų mokykla reiškia, kad intensyvūs kalbų kursai vasarą bus maksimaliai pritaikyti atsižvelgiant į kiekvieno lūkesčius, tikslą, laiką, dienotvarkę.

 

Tikslo žinojimas, arba kodėl mokomės intensyviai?

 

Nepriklausomai nuo to, ar kursai organizuojami įmonės iniciatyva, ar mokytis nusprendžiama savarankiškai, specialistai pataria turėti savo tikslą. Tai nebūtinai turi būti griežtos gairės, užteks įvardinti sau pagrindinius lūkesčius. Atsakykite į klausimą, kas per numatytą terminą svarbu jums asmeniškai – kalbos barjero įveikimas, o gal specifinis verslo pasaulio žodynas? Pavyzdžiui, „Skrivanek” mokykloje išskiriamos dvi greito kalbos mokymosi pakraipos:

  1. bendrinė šnekamoji kalba,
  2. specializuota verslo kalba.

Pasirinkus intensyvias pamokas anglų kalba, žinojimas padeda sudaryti maksimaliai poreikius atitinkantį planą, „telpantį” į numatytas laiko ribas. Jums tai reiškia motyvaciją sistemingai tobulėti, o mokytojams – parinkti geriausius metodus, gimtakalbius dėstytojus, medžiagą, papildomas priemones. Tokie intensyvieji kursai trunka 3 savaites, o mokomasi 4 kartus per savaitę po porą valandų. Vakarinis laikas leidžia lengvai derinti darbus ir mokymąsi.

 

Inovatyvi spartaus mokymosi idėja – iš bet kurio pasaulio krašto!

 

Daugeliui vasara reiškia sulėtintą gyvenimo tempą – poilsis prie ežero, kelionės į užsienį, populiariosios „darbo atostogos”. Geriausia dalis ta, kad šiuolaikinės įmonės teikia tokią pat efektyvią paslaugą tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu. Tai reiškia, kad bet kokią veiklą galite patogiai derinti su intensyviais anglų kalbos kursais nuotoliniu būdu. Beje, tobulėjimas kartu su savo kolegomis gali būti nuostabi kolektyvo suartinimo idėja, tad „Skrivanek” komanda veiklą organizuoja ne tik klasėse, bet ir vyksta į įmonės biurus, įvairiausias „darbo atostogų” vietas.

Nusprendėte žinių semtis individualiai, per nuotolį? Bene aktualiausias rūpestis – laiko derinimas. Kadangi kursas intensyvus, pamokos vyks dažniau. Todėl čia labai svarbus lektorių lankstumas, gebėjimas prisitaikyti prie jūsų dienotvarkės. Pavyzdžiui, tam, kad sukurtų laisvą, streso nekeliančią aplinką, mūsų lektoriai maksimaliai prisitaiko prie kursų dalyvių dienotvarkės, patogaus laiko ir tempo. Naujausios technologijos ir nemokamai prieinama mokymosi medžiaga reiškia, kad įgyti žinių būnant bet kurioje pasaulio vietoje – misija įmanoma!

 

Intensyvūs kalbų kursai vasarą ir gimtakalbių mokytojų vaidmuo

 

Labiau už „sausą” teoriją vertinate gebėjimą drąsiai komunikuoti, laisvai reikšti mintis, diskutuoti? Būtent dėl šios priežasties modernios įmonės integruoja įvairiausius žinių pateikimo ir įsisavinimo metodus. Vienas mėgstamiausių – pamokos su gimtakalbiais mokytojais iš viso pasaulio. Tobulindami anglų kalbą su mumis, galėsite komunikuoti su dėstytojais iš Jungtinės Karalystės ir net tolimųjų JAV. Kokia to nauda?

Šis metodas dažniausiai taikomas su pažengusiais studentais (bent B1 lygis), kurie nori greitai ir efektyviai patobulinti bendrinius komunikacinius ar specifinius darbo įgūdžius. Pavyzdžiui:

  • Pokalbis su anglakalbiais lektoriais bus naudingas ruošiantis įvairiems įvykiams: darbo pokalbiui tarptautinėje kompanijoje, reikšmingai komandiruotei, seminarui. Neretai priežastis būna meilė – siekiama greičiau įsilieti į mylimojo ar mylimosios aplinką, šeimos, draugų ratą.
  • Neįkainojama patirtis garantuota ir siekiantiems skubiai pasiruošti svarbiam verslo susitikimui, sandoriui, deryboms. Lektoriai pasidalina ne tik specifiniu žodynu, bet ir galimybe dalyvauti diskusijoje vietinio akimis, suvokti jo mąstyseną, kultūrinius skirtumus.

Sakoma, jei norite efektyviai pažinti kasdienio dialogo užsienio kalba subtilybes, geriausias sprendimas yra bent trumpam ten nuvykti. Ne visuomet tai įmanoma, tad intensyvūs kalbų kursai vasarą, praturtinti vietinių dėstytojų įžvalgomis, frazėmis, pastabomis, galima sakyti, prilygsta kelionei svetur.

 

Asmeninis iššūkis, arba kiek daug pakeis kelios savaitės

 

Intensyvios programos pagrindas – pagal pripažintus pasaulyje metodus sukurtas efektyvus planas. Tai reiškia, kad sudaryta sistema garantuoja nuoseklų mokymąsi ir, be abejo, akivaizdų rezultatą. Visai nesvarbu, mokomasi individualiai ar mažose grupėse, siekiama įgyti pagrindus ar praturtinti specifinės srities žodyną. Taigi, ką galima „laimėti” vos per vieną vasarą?

 

1. Karjeros galimybės

 

Pirmiausia, žinoma, bet kokie kalbiniai įgūdžiai pakelia darbuotojo pozicijos ir atlygio kartelę. Pavyzdžiui, kiekvienas „Skrivanek” studentas gauna pažymėjimą, nurodantį kurso trukmę ir pasiektą mokėjimo lygį. Juo gali pasidalinti su draugais, darbdaviais. Prasmingai praleistas laikas suteiks daugiau pasitikėjimo, o galbūt net atvers naujas karjeros perspektyvas.

 

2. Naudingos pažintys

 

Kiekviena nauja pradžia dovanoja įdomias pažintis. Visai nesvarbu, tai nedidelėje grupėje besimokantys kolegos ar dėstytojai iš viso pasaulio. Niekuomet nežinosime, galbūt pastangos išmokti anglų kalbą taps įdomių draugysčių ir net projektų pradžia.

 

3. Ryškesni kelionių įspūdžiai

 

Nenuostabu, kad pasauliniu mastu pripažinta anglų kalba sutinkama kone visuose žemės kampeliuose. Vien dėl šios priežasties intensyvūs kalbų kursai vasarą bus vienas naudingiausių laiko praleidimo būdų. Įdomiai pateikiama informacija suteiks galimybę laisviau reikšti mintis, keliaujant drąsiau pažinti žmones ir neatrastas vietas.

 

4. Platesnės pomėgių ir mokslo galimybės

 

Tiems, kurie nori sparčiai išmokti bendrinės populiariosios kalbos, verta pagalvoti apie savo kasdienius pomėgius. Naujieji specifiniai įgūdžiai gali atverti neatrastą galimybių vandenyną: knygos, filmai, mokslų medžiaga, kursai, konferencijos, seminarai. Galėsite pilnomis saujomis semti tai, nuo ko stabdė abejonių keliantis informacijos supratimo barjeras.

 

5. Sveikata

 

Ko gero, nenustebinsime užsiminę apie naudą sveikatai. Intensyvus mokymasis nuostabiai veikia mūsų atminties klodus, protinį aktyvumą. Sakoma, kad tai puiki su atminties prastėjimu susijusių sveikatos sutrikimų prevencija.

Jaučiate, kad vis labiau ryžtatės išnaudoti vasarą prasmingai? Išties verta – trys savaitės žinių atsipirks bent penkis kartus!

 

Nauda įmonėms, arba kaip greitai užauginti pelną ir motyvaciją

 

Nepriklausomai nuo to, kokioje srityje dirbate, vos per kelias savaites darbuotojai gali efektyviai pažinti specifinį verslo srities žodyną. Medicinos, inžinerijos, logistikos, finansų ar teisės sektoriuose, bet kur – pasaulio rinkose vis ryškesnė globalizacija. Aišku viena, jog anglų kalba tarptautinėje verslo aplinkoje yra pagrindinė. Kaip greitos, specializuotos pamokos gali pakeisti jūsų kompanijos augimą?

 

1. Intensyvūs kalbų kursai vasarą, rudenį – motyvuoti darbuotojai

 

Moksliškai įrodyta, kad viena akimirkų, kai žmonės jaučiasi laimingi – suvokimas, kad įgijai naujų žinių. Prasmingos veiklos organizavimas įmonėje suteiks darbuotojams motyvacijos, energijos, suteiks naują požiūrį į kompanijos perspektyvas. Nedidelė investicija atsipirks labiau pasitikinčiais, savarankiškesniais specialistais, geresne darbo atmosfera.

 

2. Globalios plėtros perspektyvos

 

Specifinį žodyną bene populiariausia užsienio kalba įvaldę darbuotojai suteikia visai kitas galimybes augti tarptautiniu mastu. Pradedant efektyvesne komunikacija su klientais ir partneriais, baigiant gebėjimu lengvai įsilieti dirbant tarptautiniuose projektuose. Šie, beje, taps realiai pasiekiamu tikslu.

 

3. Naujausių technologijų panaudojimas

 

Technologijų pasaulyje dominuoja anglų kalba. Keli mėnesiai intensyvių pamokų su patyrusiais lektoriais gali būti tęsiamos, o tai gali padėti geriau suvokti ir efektyviau valdyti sudėtingas programas, sistemas. Galiausiai, galėsite drąsiai pradėti dirbti su pripažintais, daugiau funkcijų turinčiais darbų organizavimo įrankiais.

Jei svarstote apie naudingas, komandą suburiančias veiklas, intensyvūs kalbų kursai vasarą – geriausia investicija, tiek didinant pelną, tiek darbuotojų energijos bei motyvacijos lygį.

 

Įkalbėjome pasiruošti ne tik maudynių, bet ir anglų kalbos žinių lavinimo sezonui? Pasinaudokite galimybėmis dar šią vasarą: „Skrivanek” mokykloje organizuojame 32 akademinių valandų intensyvius šnekamosios anglų kalbos kursus su gimtakalbiais lektoriais bei bendrinės anglų kalbos pradžiamokslį. Susisiekite su mūsų komanda – atsakysime į rūpimus klausimus ir rasime geriausią sprendimą jums. Vos per tris savaites gausite pažymėjimą ir pliūpsnį geriausių emocijų!