Svetainių lokalizacijos svarba pandemijos metu

Nepriekaištingi vertimai padeda verslui augti | Skrivanek

Paskelbta pandemija jau spėjo įrodyti, kad elektroninė erdvė šių dienų pasaulyje turi milžinišką reikšmę. Ji leidžia įmonėms ir organizacijoms nenutrūkstamai bendrauti su vartotojais bei partneriais, teikti paslaugas, pardavinėti prekes. Tačiau ties tuo el. svetainių ir jų lokalizacijos svarba susidūrus su neįprastomis situacijomis dar nesibaigia.

Komunikavimas gimtąja kalba – esminis aspektas

Kritinio atvejo metu itin svarbu proaktyviai bendrauti su savo klientais. Tokiose situacijose bene sudėtingiausia būna tarptautinėms įmonėms, kurios dirba su skirtingų užsienio šalių auditorija. Siekiant užtikrinti kuo sklandesnį ir aiškesnį komunikavimą, rekomenduojama bendradarbiauti su savo srities profesionalais. „Skrivanek“ vertimo paslaugos teikiamos itin operatyviai. Tai leidžia pasirūpinti, kad el. svetainė būtų kuo skubiau pritaikyta ne tik gimtosios, bet ir užsienio šalių vartotojų poreikiams.

Nenutrūkstama įmonės veikla ir konkurencingumas

Susiklosčiusi situacija privertė nemažą dalį įmonių apriboti savo veiklą. Veikia tik tam tikros fizinės parduotuvės, kuriose taip pat skatinama lankytis kuo rečiau. El. prekyba užsiimančios įmonės šiuo metu ypač populiarios. Siekiant pritraukti žmonių dėmesį, siūlomos nuolaidos, nemokamas prekių pristatymas į namus. Tokie strateginiai veiksmai labai svarbūs norint išlikti konkurencingais.

Kai kurios įmonės tik šiuo metu persikelia į elektroninę erdvę. Joms gali būti aktualios svetainių turinio kūrimo, lokalizavimo ir kitos vertimo paslaugos. Daugumai verslo atstovų įžvelgti tokią galimybę tiesiog gyvybiškai svarbu – kuo greičiau priimamas sprendimas, tuo geresnių rezultatų galima tikėtis.

Išaugęs vartotojų aktyvumas

Nenuostabu, kad pandemijos metu kur kas daugiau žmonių naudojasi el. paslaugomis. Todėl, norint suvaldyti išaugusį lankytojų srautą, tinkamai sutvarkyta svetainė tiesiog būtina. Prireikus „Skrivanek“ specialistai gali sukurti el. svetainės turinį gimtąja kalba ir pritaikyti jį užsienio šalių vartotojams. Tad jei ieškote būdų, kaip greitai ir efektyviai prisitaikyti prie rinkos pokyčių, verta pasinaudoti mūsų paslaugomis.

Ryšio su partneriais palaikymas

Susidūrus su neįprastomis situacijomis, ne mažiau svarbu pasirūpinti sklandžiu bendravimu su partneriais. Kai kurios įmonės bei organizacijos specialiai tam kuria atskiras mikrosvetaines. Norint jas paversti suprantamomis tarptautiniams partneriams, dažniausiai reikalingos vertimo paslaugos, tokios kaip svetainės lokalizacija. Būtent tai leidžia užtikrinti greitą informacijos perdavimą.

Norite kuo skubiau prisitaikyti prie pasikeitusių rinkos sąlygų, išlaikyti turimus klientus bei partnerius ar plėsti savo veiklą? Tuomet „Skrivanek“ komanda pasiruošusi jums padėti. Susisiekite jau dabar – pasirūpinsime, kad jūsų el. svetainės turinys būtų tinkamai sutvarkytas ir pritaikytas tiek Lietuvos, tiek tarptautinei rinkai.