Užsakomosios paslaugos personalo atrankos skyriuje

Užsakomosios paslaugos: jų svarba personalo atrankoje | Skrivanek

Globalizacija lemia augančią konkurenciją, todėl įmonės privalo nuolatos reaguoti į kintančią rinkos situaciją. Verslo atstovai ieško visų įmanomų galimybių įgyti pranašumą prieš konkurentus. Siekdami sumažinti administracinio darbo išlaidas, tačiau padidinti efektyvumą, jie vis dažniau ieško patikimų partnerių, tokių kaip kalbų mokykla.

 

Didėja tiek pasiūla, tiek paklausa

Užsakomųjų paslaugų asortimentas kiekvienais metais didėja. Šiuo metu vienos populiariausių – darbo užmokestis, atrankos personalo valdymas, IT, klientų aptarnavimas ir apskaita. Įmonių atstovai, pasirinkę užsakomąsias paslaugas, gali atsisakyti pilno etato darbuotojo ir būti tikri, kad užduotys atliekamos profesionalų.

Viena iš populiariausių užsakomųjų paslaugų rūšių yra pavedimas vykdyti kai kurias ar visas personalo atrankos skyriaus funkcijas. Tinkamas ir strategiškas pasirinkimas įdarbinimo procesui ar personalo atrankos administravimui turi daugybę pranašumų. Taigi, kokie jie?

 

1. Daugiau laiko pagrindinėms užduotims

Personalo atrankos skyrius dažnai laikomas nuostolinga įmonės dalimi. Kodėl? Nesukurdami jokių produktų ar paslaugų, šio skyriaus darbuotojai tiesiogiai neprisideda prie įmonės rezultatų gerinimo. Tačiau jie investuoja laiką, kapitalą ir žmogiškuosius išteklius. Perduodami savo užduotis išorinėms agentūroms, tokioms kaip kalbų mokykla, personalo atrankos specialistai gali sutelkti dėmesį į kapitalo investavimą ir kitus veiksmus, tiesiogiai prisidedančius prie pelno, taip pat įmonės strategijos įgyvendinimo.

 

2. Specialistų žinios

Įmonės atstovai, nusprendę pasirinkti užsakomąsias personalo atrankos paslaugas, dabar gali sau leisti geriausius specialistus. Norint įdarbinti puikius personalo atrankos profesionalus, įprastai reikia daug investicijų. Pasirinkusios užsakomąsias paslaugas mažesnių biudžetų įmonės turi prieigą prie patyrusių personalo atrankos specialistų.

 

3. Lengvai pasiekiamos naujausios technologijos

Investicijos į naujausias priemones ir technologijas neabejotinai prisideda prie įmonės plėtros. Užsakomosios personalo atrankos paslaugos leidžia naudotis naujausiomis technologijomis, kurios ne tik pagerina procesus, bet ir užtikrina neskelbtinų duomenų saugumą.

Vertimų biuras ir kalbų mokykla „Skrivanek“ – tai patikimas verslo partneris, galintis įmonėms padėti greičiau ir lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus.

 

Pasamdykite geriausius

Geriausių specialistų įdarbinimas yra svarbiausia personalo atrankos atstovų užduotis. Todėl užsakomosios paslaugos yra puikus sprendimas jiems. Pirmiausia reikia kuo nuodugniau patikrinti kandidatų kompetencijas. Išorinė įmonė, turinti puikius specialistus, gali garantuoti patikimą įdarbinimo procesą, sumažinantį brangių klaidų riziką, susijusią su nekompetentingo arba žemos kvalifikacijos personalo įdarbinimu.

Kai nusprendžiate perduoti procesus partneriams, turite paruošti personalo skyriaus atliekamų užduočių ir funkcijų sąrašą, nustatyti, kuriuos iš darbų be baimės galite patikėti kitiems.

Dažniausiai užsakomųjų paslaugų įmonėms pavedamos tos užduotys, kurių įgyvendinimui reikalingos labai specifinės žinios. Klasikinis to pavyzdys yra kandidatų į tam tikras pozicijas kalbų įgūdžių įvertinimas.

 

Kuo gali praversti „Focus“ kalbos testavimo sistema?

„Skrivanek“ kalbų mokykla sukūrė novatorišką 24 užsienio kalbų testavimo sistemą personalo atrankos skyrių specialistams, leidžiančią patikrinti visus 5 kalbinius įgūdžius. Testavimas atliekamas internetu, o rezultatai pateikiami per 48 valandas. Darbdavys gauna ataskaitą su kandidato įgūdžių įvertinimu, atitinkančiu CEFR skalę (A1-C1), ir papildomomis auditoriaus pastabomis.

„Focus“ kalbos testavimo sistema gali būti naudojama periodiniams įmonės darbuotojų kalbos auditams atlikti. Tai leidžia personalo atrankos skyriui efektyviai valdyti kalbos mokymų planus įmonėje. Priemones ir metodus parinksime individualiai, atsižvelgdami į įmonės poreikius. Susisiekite su mumis ir sužinokite, kuo „Focus“ kalbos testavimo sistema gali būti naudinga jums.