Dabar mokytis užsienio kalbų tapo dar lengviau

Dabar mokytis užsienio kalbų tapo dar lengviau | Skrivanek

Pastarųjų mėnesių įvykiai gana stipriai pakoregavo mūsų visų gyvenimus. Staiga dauguma veiklų persikėlė į virtualią erdvę. Nors neretam tai buvo ne itin mėgstamas būdas dirbti, po truputį naudojimasis interneto privalumais tampa norma. Nepaisant to, šis nelengvas laikotarpis gali suteikti laiko, kurio stigdavo ankščiau tam, kad išmoktume naujų dalykų ar pagilintume, patobulintume turimus įgūdžius.

Kalbų mokyklos prisitaikė puikiai

Pradžioje daugumai besimokančiųjų ne itin patikusi idėja apie mokymąsi nuotoliniu būdu tapo vis patrauklesnė. Taip yra dėl to, kad kalbų mokyklos nuostabiai prisitaikė prie virtualaus mokymo; tai leido klientams suprasti, kad šis būdas ne tik saugesnis, bet ir labai patogus. Juk taip galima mokytis sau patogiu laiku, norimoje erdvėje, išvengiant nebūtino fizinio kontakto.

Be to, mokantis kalbų nuotoliniu būdu buvo išlaikytas itin panašus mokymo principas. Todėl didelių skirtumų, žinoma, be pasikeitusios mokymosi aplinkos, nėra. Užsiėmimų metu lavinami tie patys kalbiniai įgūdžiai: skaitymas, rašymas, klausymas, kalbėjimas. Tai neretai net ir labiau padeda, nes kai kurie kursų dalyviai nebejaučia spaudimo ar streso, kai šalia nėra kolegų.

„Skrivanek“ kalbų mokyklos siūlomi anglų kalbos kursai internetu – ne tik puikus laiko praleidimo būdas, bet ir pagalbinė priemonė tobulėti. Be to, toks mokymosi būdas užtikrins, kad šis procesas būtų saugus.

Panaudojama įvairiose gyvenimo sferose

Naujų užsienio kalbų žinios ar turimų įgūdžių pagilinimas yra nuostabus dalykas. Tai padeda lavinti mąstymą, skatina smegenų ląstelių atsinaujinimą bei užtikrina tobulėjimą kitose srityse, atveria daugiau galimybių tobulėti profesiniame gyvenime. Dažnai darbuotojai, turintys daugiau užsienio kalbų žinių, mieliau pasirenkami darbdavių, jiems lengviau integruotis į tarptautinę darbo rinką.

Mokymai įmonėse dabar – itin populiarūs

Kaip jau minėta, daugiau kalbinių įgūdžių turintys darbuotojai yra labiau vertinami. Todėl dabar įmonės neretai organizuoja kalbų kursus savo darbuotojams. Šie dažniausiai vyksta nuotoliniu arba mišriuoju būdu. Tai padeda didesnei daliai darbuotojų prisijungti prie mokymo kurso, nesvarbu, kurioje vietoje jie yra.

Be to, darbdaviai itin noriai investuoja į darbuotojų profesinių įgūdžių kėlimą, nes tai teikia akivaizdžią naudą. Ji padeda įmonėms augti ir plėstis užsienio rinkose, kuriose plačiai vartojama anglų kalba.

Skrivanek“ kalbų mokykla dėl talentingų specialistų gali pasiūlyti itin kokybiškas kalbų mokymo paslaugas. Teikiame paslaugas ir pavieniams asmenims, ir įmonėms, todėl mums galite patikėti net ir savo visos komandos kalbinių kompetencijų kėlimą. Susisiekite su mumis ir aptarsime jūsų ar jūsų įmonės poreikius atitinkančias kalbų mokymo paslaugas.