Europos Sąjungos leidinių biuras stambų projektą patikėjo Jouve ir Skrivanek

Jouve ir Skrivanek

Paryžius, 2017 m. gegužės 10 d. Jouve ir Skrivanek laimėjo naują Europos Sąjungos leidinių biuro skelbtą viešųjų pirkimų konkursą (http://publications.europa.eu). Įmonės rūpinsis pranešimų, skelbiamų Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede, tvarkymu ir vertimu.

Europos Sąjungos leidinių biuras siekė surasti patikimus partnerius, kurie galėtų dirbti su sudėtingais dokumentais ir užtikrintų aukščiausią paslaugų kokybę. Kiekvieną dieną Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede skelbiami ES valstybių narių rengiami viešųjų pirkimų konkursai. Skelbiant pranešimus, būtina tiksliai laikytis nurodymų dėl laiko.

Jouve ir Skrivanek įmonės buvo pasirinktos dėl pasiūlyto plataus sprendimo – apdoroti ir išversti pranešimus į visas ES valstybių narių kalbas. Partnerės pasirašė bendradarbiavimo susitarimą, tad su šiuo projektu dirbs apie šimtas specialistų.

Jouve ir Skrivanek komandos sukūrė ypač patogią platformą, leidžiančią realiuoju laiku stebėti kasdien skelbiamus Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priedo pranešimus.

Jouve įmonės atsakomybė – stebėti, perskaityti ir išanalizuoti daugiau kaip 500 000 pranešimų per metus (pranešimus apie konkursą, pranešimus apie konkurso laimėtoją ir pan.). Pranešimai bus apdorojami laikantis ES reglamentuose nustatytų skelbimo laikotarpių. Tai gali būti nuo 5 iki 12 dienų.

Skrivanek atliks šių pranešimų vertimus. Paprastai būna reikalingas viso arba dalies pranešimo teksto vertimas. Didžiausią dalį sudarys ES institucijų, organizacijų ir agentūrų pranešimai.  Skrivanek atliks vertimus iš visų ir į visas oficialiąsias ES kalbas.

Jouve ir Skrivanek išsirinkęs Europos Sąjungos leidinių biuras gali pasikliauti abiem įmonėmis, kurių patirtys papildo viena kitą. Tai savo sričių lyderės, įpratusios dirbti su sudėtingų, daugiakalbių dokumentų srautais.

Apie Jouve: Jouve įmonės specialistai puikiai išmano verslo duomenų tvarkymą ir naująsias informacijos terpes. Jouve – idealus pasirinkimas vykdant skaitmeninio transformavimo ar spausdinimo projektus. Jouve susitvarkys su pačiais sudėtingiausiais duomenimis, optimizuos darbo procesus, sukurs patogią skaitmeninę aplinką, pasirūpins spausdintinės medžiagos dizainu, gamyba ir platinimu. Ambicingiausius Jūsų projektus vykdyti padės 2000 darbuotojų komanda. Jouve – puikus sprendimas tiems, kurie skaitmeniniame amžiuje nori išlikti lankstūs ir konkurencingi.

Apie Skrivanek: Skrivanek patenka į geriausių pasaulyje kalbinių paslaugų teikėjų penkiasdešimtuką. Įmonės padalinių tinklas driekiasi per Europą, Aziją, P. ir Š. Ameriką – iš viso 17 šalių veikia 45 biurai. Jie teikia aukščiausios kokybės vertimo ir lokalizavimo paslaugas daugiau kaip 100 kalbų. Skrivanek dirba pagal ISO 9001:2008 ir EN 17100:2015 standartus. Šie sertifikatai įmonei buvo skirti patikrinus kiekvieną vertimo etapą ir patvirtinus, kad rezultatai atitinka ir netgi lenkia srities standartus.

Kontaktai spaudai: JOUVEChristèle Blay – Įmonės komunikacijos vadovė – Tel. + 33 1 44 76 54 43 / cblay@jouve.fr

Kontaktai spaudai: Skrivanek – Jaroslava Ouzka – Generalinė pardavimo vadovė – Tel. +420 605 235 691 / jaroslava.ouzka@skrivanek.net