Išnaudok laiką prasmingai – mokykis anglų kalbos internetu

Anglų kalba internetu – prasmingam laisvalaikiui - Skrivanek

Pakankamai nemaža dalis žmonių šiomis dienomis dirba lėtesniu tempu ir turi mažiau darbo, todėl ieško prasmingų laisvalaikio praleidimo būdų. Nepaisant susidariusios neįprastos situacijos, gyvenimas nestovi vietoje. Jei ir jūs nežadate sustoti tobulėti, anglų kalba internetu leis įgauti naujų žinių ir įgūdžių – kol yra daugiau laiko, pasirūpinkite didesne komandos kompetencija.

Mokymasis neišeinant iš namų

Pandemijos metu žmonės skatinami be reikalo neiti iš namų, vengti artimo kontakto su aplinkiniais, naudoti apsaugines priemones. Tokios priemonės gali sumažinti viruso plitimo riziką ir padėti greičiau pereiti šį iššūkių pilną gyvenimo etapą. Apsipirkinėjimas el. parduotuvėse šiomis dienomis tikras išsigelbėjimas daugeliui, taigi, galbūt dabar pats metas prisijaukinti ir mokymąsi internetu?

Nuotoliniai kursai leidžia tobulinti savo žinias iš bet kur. Dėl šios priežasties galite saugiai likti namuose – nereikia niekur vykti. Jums reikia vos keleto dalykų:

  • kompiuterio arba išmaniojo telefono ir interneto;
  • kameros ir mikrofono.

Anglų kalba internetu atveria plačias žinių tobulinimo galimybes būnant namuose.

Individualus mokymosi planas

Kiekvienas žmogus mokosi savo tempu, taigi, ką vieniems pavyksta išmokti per dieną, kitiems gali prireikti savaitės. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad kažkurie yra pranašesni. Didžiulis nuotolinių kursų privalumas yra tas, kad kiekvienam besimokančiam skiriama individualiai tinkamiausia programa. Taip pat asmeniškai pasirenkamas kursų intensyvumas ir laikas. Visa tai leidžia mokytis sau palankiausiu tempu ir pasiekti kuo geresnius rezultatus.

Profesionalūs dėstytojai

„Skrivanek“ vertimų biure dirba profesionalūs kalbų dėstytojai. Jie turi sukaupę daug žinių, kuriomis noriai dalinasi su besimokančiais. Anglų kalba internetu – tai galimybė gyvai bendrauti su dėstytojais. Be to, mokantis naudojamos pažangios metodologijos, todėl procesas tampa dar efektyvesnis.

Galimybė rinktis

Nuotoliniai kalbų kursai vykdomi tiek grupėse, tiek individualiai. Taigi, kiekvienas norintis gali pasirinkti sau tinkamiausią variantą. Nemažai įmonių naudojasi šia paslauga suteikdami savo darbuotojams progą tobulėti. Įgytos žinios praverčia tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Todėl nenuostabu, kad tokios įmonės ilgainiui pasiekia geresnių rezultatų ir sėkmingai plečia savo verslą į užsienio šalis. Be to, anglų kalba internetu gali būti puiki motyvacinė priemonė.

Tegul laisvalaikis namuose tampa ne tik malonus, bet ir prasmingas. Šiais laikais išmokti naują kalbą galima iš bet kurios pasaulio vietos – tereikia kompiuterio ar telefono ir interneto. „Skrivanek“ siūlo šią galimybę ir jums! Nepaisant to, kad susiklosčiusi situacija privertė pakeisti daugelio mūsų darbo ritmą, svarbu nenustoti mokytis.