Kaip internetas pakeitė kalbų mokymąsi?

Anglų kalbos kursai internetu – pažangiam mokymuisi - Skrivanek

Ne paslaptis, kad internetas pakeitė ne vieną gyvenimo sritį: nuo bendravimo iki apsipirkinėjimo. Didelę įtaką jis turi ir kalbų mokymosi procesui, kuris per pastaruosius porą dešimtmečių reikšmingai patobulėjo. Dabar suteikiamos kur kas platesnės pasirinkimo galimybės. Pavyzdžiui, anglų kalbos kursai internetu prieinami iš bet kurios pasaulio vietos, tereikia pasirūpinti esminėmis priemonėmis.

Mokymuisi reikalingos medžiagos skaitmenizavimas

Šiais laikais norint išmokti užsienio kalbą nereikia didžiulių žodynų – daug tam skirtos medžiagos galima rasti internete. Tai smarkiai palengvina mokymosi procesą. Sutaupoma nemažai laiko, nes nereikia vartyti viso vadovėlio ar knygos ieškant reikalingos informacijos. Juk naršyklėje suvedus raktinį žodį, iškart pateikiami paieškos rezultatai.

Nešiojamieji kompiuteriai ir išmanieji telefonai leidžia mokymuisi reikalingą medžiagą turėti kartu su savimi, kad ir kur būtumėte: namuose, darbe, universitete ar mokykloje. Jei esate iš tų, kurie mėgsta efektyviai ir prasmingai išnaudoti savo laiką, anglų kalbos kursai internetu verti jūsų dėmesio. Tai puikus būdas patobulinti žinias ir įgauti naujų įgūdžių.

Sudėtiniai mokymosi metodai

Tradicinis kalbų mokymasis siejamas su vadovėlių skaitymu ir garsinės medžiagos klausymu. Tai bene dažniausiai naudojami „įrankiai“. Tačiau internetas atveria kur kas platesnes galimybes ir leidžia derinti skirtingus mokymosi metodus. Esant poreikiui galima gyvai mokytis iš gimtakalbių dėstytojų, taip pat naudotis svetainėmis ir programėlėmis, kuriose galima pasitikrinti, ne tik kaip rašomas, bet ir tariamas konkretus žodis.

Patobulinti užsienio kalbos žinias leidžia ir vaizdo įrašų, serialų ir filmų su subtitrais žiūrėjimas. Naudojantis „Google Translate“ galima palyginti tekstus gimtąja ir užsienio kalbomis, o tai yra labai patogu. Žinoma, vertimas ne visuomet būna tikslus, todėl pasikliauti juo 100 % nerekomenduojama.

„Skrivanek“ anglų kalbos kursai internetu skirti tiems, kurie ieško visapusiško patikimumo ir profesionalumo. Tai veiksmingais mokymosi metodais paremta paslauga, skirta tiek pradedantiesiems, tiek jau pažengusiems. Esant poreikiui, galima pasinaudoti specializuotais kursais įmonėms, kurių metu tobulinami ne tik kalbiniai, bet ir derybų ar kiti profesiniai įgūdžiai.

Labiau personalizuotas mokymosi procesas

Internetas suteikia galimybę susikurti personalizuotą mokymosi programą. Priemonių gausa leidžia pasirinkti individualiai labiausiai tinkantį metodą ar priemonę, pavyzdžiui, skaitymą, klausymą, kalbėjimą ar jų derinimą tarpusavyje. Vienas iš didžiausių personalizuoto mokymosi proceso privalumų – didesnis malonumas. Todėl nenuostabu, kad taip dažniausiai pasiekiami geresni rezultatai.

Jei ir jus domina anglų kalbos kursai internetu suaugusiems, kreipkitės į „Skrivanek“ specialistus. Jie gali padėti išsirinkti jums ar jūsų komandai labiausiai tinkantį mokymosi variantą. Nesustokite tobulėti – praplėskite savo galimybių ribas.