Kaip vasarą mokytis anglų kalbos produktyviau?

book-3720292_1920-1

Anglų kalba – raktas, atveriantis galimybes daugelyje pasaulio vietų. Šiandien ji yra itin reikalinga ne tik keliaujant, tačiau ir norint kilti karjeros laiptais, užsitikrinant gerą poziciją darbo rinkoje. Deja, toli gražu ne kiekvienas gali pasigirti puikiomis šios tarptautinės kalbos žiniomis, o kai kurie žmonės pernelyg nepasitiki savo jėgomis, nors turi pakankamai gebėjimų kalbėti angliškai. Vasara, kai dienos ilgos ir šiltos, yra puikiausias metas daugiau laiko skirti sau. Šį laiką galima išnaudoti produktyviai mokantis ar gilinant anglų kalbos žinias. Anglų kalbos kursai – neabejotinai naudingas pasirinkimas, suteikiantis visokeriopos naudos. Pasidalinsime keletu patarimų, padėsiančių rasti daugiau laiko šiai kalbai.

 

Išeitis pasyvaus poilsio mėgėjams

Ne visi žmonės laisvalaikiu ryžtasi žygiams, ruošiasi maratonams ar skaičiuoja kilometrus, numintus dviračiu. Jeigu Jūs vietoj to renkatės pledą ir pušų pavėsį sode ar parke, tuomet turite puikią galimybę pasyvų poilsį panaudoti anglų kalbos mokymuisi. Grynas oras turi raminantį poveikį, padeda atsipalaiduoti, sumažinti streso lygį ir trumpam atsiriboti nuo išmaniųjų technologijų. Tokios akimirkos naudingos ne tik poilsiui, bet ir susitelkimui į kokią nors veiklą. Tad kodėl gi ta veikla negalėtų tapti anglų kalbos žinių tobulinimu? Jei paplūdimyje norite įgauti daugiau vitamino D, su savimi pasiimkite vadovėlį, skirtą norintiems išmokti kalbėti angliškai.

 

Anglų kalbos kursai – puiki paspirtis keliauti

Turbūt esate girdėję posakį, kad norėdami išmokti plaukti turite būti įmesti į vandenį. Nesiūlome to daryti pažodžiui – tiesiog šį principą analogiškai pritaikykite anglų kalbai: jeigu mokotės, tačiau jaučiatės nedrąsiai bendraudami šia kalba, išvykite ten, kur būsite tiesiog priversti ja kalbėti. Toks savo komforto zonos ribų peržengimas gali duoti daug naudos, nes norėdami gauti informacijos turėsite naudoti anglų kalbos žinias ir bandyti kaip įmanoma geriau palaikyti pokalbį.

Kiek atsargesnis, tačiau ne ką mažiau naudingas variantas – organizuoti kelionę su užsienio draugų pagalba. Jie galėtų padėti ne tik sudaryti įdomų maršrutą, tačiau ir tam tikrose situacijose pagelbėti komunikuojant. Anglų kalbos kursai gali būti individualiai pritaikyti pagal Jūsų poreikius, tad dėstytojas specifines frazes ir reikiamą žodyną gali orientuoti, pavyzdžiui, į keliones ar kitą veiklą, kuria užsiimate vasarą.

 

Prisijunkite prie atvirų ekskursijų užsieniečiams

Žmonės įvairiuose miestuose pasirenka tapti savanoriais gidais ir vesti nemokamas ekskursijas užsieniečiams, supažindinant juos su svarbiausiais objektais, kultūriniais ir istoriniais aspektais. Jeigu norite pagerinti sakytinio teksto suvokimą, prisijunkite prie tokios ekskursijos, vykstančios anglų kalba. Nebijokite klausimų užduoti angliškai – visi aplink juk neprivalo žinoti, jog nesate iš užsienio. Taip pat, užsiregistravę tam tikrose keliautojų svetainėse, galite priimti keletą svečių iš užsienio ir su jais bendrauti.

 

Vasara yra idealus laikas anglų kalbos žinioms pagerinti. Anglų kalbos kursai suteiks pakankamai gebėjimų, kuriuos galėsite pritaikyti praktiškai ir įgauti daugiau pasitikėjimo savimi. Ilgesnės dienos, atostogos, palankesnės galimybės keliauti padės lavinti kalbą.