Kodėl naudinga kalbos mokytis grupėje?

Kalbų mokymasis grupėse

Daugelį žmonių pradėti mokytis seniai dominančios kalbos stabdo nepagrįsta baimė dėl kursų sudėtingumo, nerimas dėl klaidų. Tačiau esama būdų, kaip mokytis įveikiant visas baimes. Tyrimų duomenimis, kalbos išmokstama lengviau ir greičiau bendraujant, o ne mokantis individualiai iš knygų ar klausant garso įrašų. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime, kodėl naudinga pasidairyti naujos kalbos kursų ir kodėl kalbų mokykla, o tiksliau – mokymasis grupėse padeda pasiekti geresnius rezultatus.

Kodėl verta mokytis naujų kalbų?

  • Galimybė įsitraukti į tarptautinę darbo rinką. Kalbų mokėjimas padidina karjeros galimybes, nes dažnai darbdaviai pasirenka tą specialistą, kuris moka daugiau kalbų.
  • Sąlygos tarpkultūrinei draugystei užmegzti. Pažinodami žmonių kituose pasaulio regionuose, galėsite pažinti jų kultūrą ir taip praplėsite akiratį.
  • Galimybė patogiau, drąsiau keliauti į įvairias šalis. Mokėdami vietinę arba tarptautinę kalbą, kelionėje galėsite išvengti daugybės nesusipratimų.
  • Galimybė mėgautis meno kūriniais betarpiškai. Filmų, knygų vertimas į kitą kalbą retai kada būna pažodinis, tad skaitydami ar žiūrėdami filmą originalo kalba galėsite kurti savas sąsajas, interpretacijas.

Apibendrinus, kalbos mokėjimas atveria galimybes geriau pažinti pasaulį, suteikia progų daugiau pasiekti įvairiose gyvenimo srityse.

Kodėl kalbų mokykla – puikus pasirinkimas mokymuisi?

Kalbų mokyklas gali lankyti įvairaus amžiaus ir kalbinės patirties žmonės. Čia laukiami ir tie, kurie ruošiasi pradėti mokytis naujos kalbos nuo pagrindų, ir tie, kurie tik nori patobulinti ar atgaivinti įgūdžius. „Skrivanek“ rengiamos ir individualios pamokos, ir grupiniai kursai, be to, suteikiama galimybė mokytis internetu.

Vis dėlto mokytis kalbos geriau grupėje, nes:

  • Mokantis kalbos grupėje suteikiama puiki galimybė pasitikrinti, ar teisingai suprantate pateikiamą informaciją, užduotis. Pasitikrinimas padeda įtvirtinti išmoktus dalykus, išvengti klaidų.
  • Mokymasis iš klaidų naudingas ne tik vienam žmogui, bet ir visiems grupės nariams. Klaidų aptarimas leidžia išvengti jų kartojimo.
  • Kalbų mokykla yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems trūksta motyvacijos. Būtent mokantis grupėje jaučiama didesnė atsakomybė, labiau stengiamasi.
  • Mokantis grupėje suteikiama galimybė iškart pritaikyti, vartoti naujai išmoktus žodžius ir sakinių modelius. Bendraujant, vartojant kalbą jos niuansus perprasti lengviau.
  • Mokytis grupėje – žymiai smagiau. Be to, kursuose neretai randama bendraminčių, kuriamos ilgalaikės tiek asmeninės, tiek verslo pažintys.

Mokytis grupėje patiks tiems, kurie nori išmokti kalbą greičiau, lengviau, kuriems trūksta motyvacijos ir smagu bendrauti, padėti siekti tikslų kitiems.

Mokytis užsienio kalbų išties verta – taip praplečiamos darbo galimybės, suteikiama proga naujoms pažintims kurti, lengviau išvengti ir įveikti nesklandumus kelionėse, darbo bei asmeniniuose santykiuose. Kalbų mokykla „Skrivanek“ – vieta, kur rasite patyrusių skirtingų kalbų ekspertų, pasirengusių padėti įveikti visus iššūkius. Ryžkitės senos svajonės ar tikslo išpildymui: susisiekite su „Skrivanek“ komanda ir užsiregistruokite patogiu metu vykstantiems, turiningiems ir efektyviems grupiniams mokymams.