Nuoseklusis vertimas

 
Vertėjas yra šalia kalbančiojo, išklauso jo sakomą tekstą ir atkartoja jį kita kalba.
 

 

Sužinok daugiau!

Sinchroninis vertimas

 

Vertėjas dirba uždaroje kabinoje, o auditorija vertimo klausosi per ausines. Pranešimo originalo kalba ir vertimo žodžius skiria vos kelios sekundės.

 

Sužinok daugiau!

Procesinis vertimas

 
Jis atliekamas teismuose ir kitose su teise susijusiose institucijose.
 

 

Sužinok daugiau!

Vertimai žodžiu nuotoliniu būdu

 

Verslo susitikimai, teismo procesai, konferencijos, seminarai, mokymai, įvairūs renginiai – mes siūlome profesionalius vertimus žodžiu nuotoliniu būdu (Zoom, Skype, Microsoft Teams ir kt.) kiekvienai progai. Mūsų vertėjai turi ne tik atitinkamą kvalifikaciją, bet ir profesinę ilgametę patirtį. Tai padeda jiems tinkamai reaguoti į kiekvieną situaciją ir kontekstą.

 

Mūsų klientai iš įvairių verslo sričių naudojasi vertimo žodžiu paslaugomis nuotoliniu būdu organizuodami:

 • vaizdo seminarus ir konferencijas;
 • susitikimus su teisininkais;
 • verslo skambučius su klientais ir darbuotojais visame pasaulyje;
 • mokymus kvalifikacijai kelti;
 • įmonių renginius ir kt.

Reikia vertėjo žodžiu nuotoliniu būdu? Kreipkitės jau dabar.

 

Kainą pasakome iš anksto.

 
Nežinote, kokio tipo vertimo žodžiu Jums reikia?
 

Susisiekite su mumis ir papasakokite apie planuojamą renginį. Mes pasiūlysime tinkamiausią vertimo žodžiu sprendimą ir nurodysime tikslią kainą. Mūsų vertėjai nuolat dirba konferencijose (sinchroninis vertimas), susitikimuose (nuoseklusis vertimas), teismuose ir kitose su teise susijusiose institucijose (procesinis vertimas). Klientams pageidaujant, verčiame ir nuotoliniu būdu – telefonu arba per vaizdo konferencijas.
Reikia vertėjo žodžiu? Kreipkitės jau dabar.

 

Mes parenkame tinkamiausią vertimo tipą

 
Papasakokite, kokį renginį planuojate, ir mes parinksime tinkamą vertimo tipą.
 
O jeigu tiksliai žinote, kokio tipo vertimas Jums parankiausias, nurodykite tai laiške – beliks suderinti laiką ir techninius klausimus.

Bendraujate tiesiogiai su vertėju

 
Patvirtinę užsakymą, iš mūsų gausite kontaktinę vertėjų informaciją. Su specialistais bendrausite tiesiogiai – patogu ir jokių nesusikalbėjimų.

Vertimas Jūsų renginiuose

 
 
Draugiški, mandagūs ir paslaugūs vertėjai su Jumis bus viso renginio metu. Prireikus visada galėsite paprašyti jų pagalbos.

Tolesnio bendradarbiavimo galimybės

 
Jums patiko mūsų vertėjo paslaugos? Suderinsime, kad būtent šis specialistas dirbtų ir kitame Jūsų renginyje. Dauguma mūsų klientų nuolat pageidauja tų pačių vertėjų.

Naudingi patarimai užsisakant vertimą žodžiu

 

Planuodami renginį ar susitikimą:

 
 • projektų vadovui nurodykite, koks yra vertimo žodžiu tikslas, tema, specifika. Tai žinodamas, projektų vadovas paskirs tinkamiausią (-ius) vertėją (-us);
 • su projektų vadovu suderinkite visus esminius klausimus, t. y. renginio (susitikimo) temą, vietą, pradžios ir pabaigos laiką, darbotvarkę, vertėjų ir vertimo valandų skaičių, kalbų kombinacijas, patvirtinkite paslaugos užsakymo formoje nurodytą informaciją;
 • projektų vadovo nurodytu laiku (bet ne vėliau kaip prieš 3 dienas iki numatyto vertimo žodžiu pradžios) pateikite su renginiu ar susitikimu susijusią medžiagą (programas, pranešimų skaidres, ankstesnių renginių ar susitikimų įrašus, ataskaitas, tinklalapių, kuriuose būtų galima rasti papildomos informacijos, pavadinimus, kitą pagalbinę medžiagą). Nurodykite savo pageidavimus ar reikalavimus. Tai padės vertėjui (-ams) tinkamai pasiruošti;
 • jeigu renginio (susitikimo) metu bus naudojami sutrumpinimai, specifiniai terminai, pateikite jų paaiškinimus bei nurodykite kontaktinius asmenis, kurie galėtų konsultuoti vertėją (-us) įvairiais su vertimu susijusiais klausimais;
 • jeigu užsisakote sinchroninio vertimo paslaugas, pasirūpinkite kokybiška vertimo įranga. Mes bendradarbiaujame su įmone, teikiančia sinchroninio vertimo įrangos nuomos paslaugas, tad Jums pageidaujant pasirūpinsime ir vertėjais, ir technika;
 • kaip galima anksčiau informuokite projektų vadovą apie galimus trukdžius vertėjui (-ams) (techninės kliūtys ir kt.).
 

Prieš prasidedant renginiui ar susitikimui:

 
 • susitikite su vertėju (-ais) ir patvirtinkite, kad iš anksto suderinta darbotvarkė, renginio vieta, laikas, tema bei kiti esminiai klausimai nesikeičia. Jeigu yra pasikeitimų, nedelsdami informuokite apie tai vertėją (-us). Vertėjui (-ams) pageidaujant, suteikite galimybę susitikti su pranešėjais.
 

Prieš prasidedant renginiui ar susitikimui, kuriame reikės sinchroninio vertimo paslaugų:

 
 • įsitikinkite, kad vertėjas (-ai) gerai mato ekraną (kartais kabinų stiklas būna subraižytas ir neskaidrus) bei turi skaidrių kopijas, patikrinkite sinchroninio vertimo įrangą;
 • susitarkite, kokiais ženklais vertėjas (-ai) galės pranešti apie kliūtis ar problemas vertimo metu;
 • iš anksto nustatykite pranešimų apimtį ir trukmę. Kartais pranešėjai mėgina per trumpą laiką pateikti kuo daugiau informacijos, kalba labai greitai ir nenuosekliai. Tai apsunkina vertėjo (-ų) darbą;
 • priminkite renginio moderatoriui, kad užtikrintų tinkamą pranešimų skaitymo tempą;
 • paprašykite renginio moderatoriaus ar kito atsakingo asmens, kad stebėtų vertėjo (-ų) rodomus ženklus bei imtųsi veiksmų kliūtims pašalinti (pvz., nurodytų pranešėjams kalbėti lėčiau, aiškiau, spręstų technines problemas).
 

Renginio ar susitikimo pertraukų metu:

 
 • pateikite vertėjui (-ams) savo pastabas bei pageidavimus, jei tokių būtų. Pasiteiraukite, ar jam (jiems) reikėtų Jūsų pagalbos;
 • informuokite vertėją (-us), jei renginio ar susitikimo darbotvarkėje numatoma pakeitimų.
 

Pasibaigus renginiui (susitikimui), vertimų biuro projektų vadovas pasiteiraus Jūsų apie vertimo žodžiu kokybę ir paprašys užpildyti vertėjo (-ų) darbo vertinimo anketą. Maloniai prašome atsakyti į anketos klausimus ir atsiųsti ją nurodytu el. pašto adresu.

 

Pranešėjo tikslas yra profesionaliai ir logiškai išreikšti mintis, vertėjo – jas suprasti ir aiškiai perteikti auditorijai.

 

Renginio organizatorius ir vertėjus sieja bendras tikslas – kad auditorija liktų patenkinta. Todėl būtina sklandžiai bendradarbiauti

 

DUK

Kodėl verta rinktis Skrivanek?

Mūsų vertimų biuras Vilniuje yra pasaulinio Skrivanek tinklo dalis. Esame tarp 50-ies stipriausių kalbinių paslaugų teikėjų pasaulyje, todėl mūsų vertimai atitinka griežčiausius ISO kokybės standartus. Galite būti tikri, kad tiek mūsų vertimo paslaugos Vilniuje, tiek kalbų mokymas atitinka tarptautinius standartus.

Mūsų komandoje dirbantys specialistai užtikrins, kad jūsų tekstai išliktų rišlūs, paveikūs bei po vertimo nepakeistų savo siunčiamos žinutės. O kalbų mokymo specialistų išsilavinimas ir profesinė patirtis garantuoja kokybiškas mokymo paslaugas.

Skrivanek vertimo biurai veikia 17-oje šalių, tad mūsų atliekami vertimai Vilniuje pripažįstami visame pasaulyje.

Ar galiu rinktis vertėją, su kuriuo jau dirbome anksčiau?

Žinoma. Jeigu likote patenkinti konkretaus vertėjo žodžiu paslaugomis, pasistengsime, kad tas pats specialistas vykdytų ir kitą Jūsų užsakymą.

Kiek laiko vertėjas praleis su mumis?

Viskas priklauso nuo susitarimo ir Jūsų poreikių. Tik Jūs sprendžiate, kiek laiko vertėjas skirs Jūsų užsakymui.

Kaip užtikrinate patikimą vertimą?

Skrivanek vertimo biurai turi suteiktus ISO 9001, EN 17100, ISO 14001 ir ISO 27001 sertifikatus. Mes įsipareigojame laikytis konfidencialumo, prisiimame atsakomybę už viską, ką darome, ir visada teikiame paslaugas laiku! Mes dirbame pagal vertimo proceso valdymo standartą EN 17100:2015, reglamentuojantį vertėjų atrankos reikalavimus, komunikaciją su klientais ir tiekėjais bei projektų vykdymą. Proceso valdymo standartas nustato ir kitas darbo procedūras, naudojamas technologijas ir t. t.

Kuo skiriasi vertėjas raštu ir žodžiu?

Abu jie yra kalbos ekspertai, tačiau skirtumas yra tas, kad vertėjai teikia vertimus raštu, o vertėjai žodžiu – verčia nuosekliai (vertėjas yra šalia kalbančiojo, išklauso jo sakomą tekstą ir atkartoja jį kita kalba) arba sinchroniškai (vertėjas dirba uždaroje kabinoje, o auditorija vertimo klausosi per ausines). Mūsų atliekami vertimai Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose pasižymi aukščiausiais klientų įvertinimais.

Daugiau kaip 26 metai patirties pasaulyje ir 16 metų Lietuvoje

 
Mes žinosime, kuriam specialistui patikėti Jūsų tekstą.

50+

 
kalbų kombinacijų

13 800+

 
įgyvendintų projektų 2020 m.

96

 
specializacijos

Mes žinome, kodėl mūsų klientai renkasi mus!

Patikimumas, greitis ir paslaugų kokybė

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau kelis metus. Laiko patikrintas bendravimas mus įtikino, kad jie yra pasitikėjimo verti verslo partneriai. Skrivanek vertėjai išsiskiria lankstumu ir gebėjimu suprasti mūsų lūkesčius operatyvumo ir darbų kokybės klausimais. Mus maloniai nustebino jų noras tobulėti bei grįžtamojo ryšio poreikis suteiktų paslaugų prasme. Rekomenduojame „Skrivanek“ vertėjus kaip aukštos kompetencijos specialistus ir patikimus verslo partnerius.

Advokatų profesinė bendrija FORT

Su UAB „Skrivanek vertimų biuras“ dirbu nuo 2015 m. Tai vienas pastovių mūsų įmonės paslaugų tiekėjų. Vertiname ilgalaikius santykius, todėl vertimams dažniausiai renkamės „Skrivanek“. Kreipiamės ir dėl didesnės apimties dokumentų ir dėl trumpesnių reklaminių ar specializuotų tekstų vertimo. Vertiname galimybę pateikti medžiagą įvairiais formatais – ar tai būtų nuoroda į svetainę ar skenuotas dokumentas. Taip pat „Skrivanek“ tiksliai laikosi užduočių atlikimo terminų ir dažnai atlieka darbus net ankščiau. Tobulėjame kartu, teikdami atgalinį ryšį, taip mūsų partneris gali tiksliau prisitaikyti prie UAB „Veika“ poreikių.

UAB „Veika“

Žavi jūsų betarpiškas bendravimas, atsakomybės jausmas bei profesionalios vertimo paslaugos. Milžiniškame darbų sraute visada galime būti tikri, jog nepaliksite mūsų bėdoje bei laiku atliksite sutartus darbus.

UAB „Husqvarna Lietuva“

Su jumis bendradarbiaujame, nes esate operatyvūs, visada greitai reaguojate ir jaučiame, kad stengiatės dėl mūsų.

UAB „Rehau“

Su Jūsų įmone bendradarbiaujame todėl, kad visada gauname vertimus laiku, visada galime kreiptis ir visada gauname malonius ir geranoriškus atsakymus į mums rūpimus klausimus. Smagu bendradarbiauti su Jūsų įmone ir tikimės, kad šis bendradarbiavimas niekada nenutruks.

UAB „Terra animalis“

Reikia vertimo žodžiu paslaugų?
 

Mes parinksime Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį specialistą.

 

Siųsti užklausą

3122