Dirbant iš namų – daugiau laiko profesiniam tobulinimuisi

Vokiečių kalbos kursai – neišeinant iš namų - Skrivanek

Dirbant iš namų dažniausiai atsiranda daugiau laiko papildomoms veikloms. Viena iš tokių yra mokymasis. Nuotoliniai dominančios kalbos, pavyzdžiui, anglų, ispanų ar vokiečių kalbos kursai leidžia patobulinti žinias ir įgauti profesinį pranašumą. Taigi, kodėl neišnaudojus tokios galimybės?

Platus kalbų pasirinkimas

Elektroninė erdvė suteikia visas progas lavinti savo įgūdžius neišeinant iš namų. Kalbų pasirinkimas labai platus, todėl kiekvienas norintis gali atrasti sau tinkamiausią variantą. Sąrašas išties ilgas:

  • anglų,
  • rusų,
  • vokiečių,
  • latvių,
  • prancūzų,
  • ispanų,
  • švedų,
  • norvegų ir t. t.

Galbūt jūs dar tik svarstote apie galimybę plėstis į tarptautines rinkas ir norite tam iš anksto pasiruošti? Tuomet nuotoliniai kalbų kursai jūsų darbuotojams gali būti labai naudingi.

Pranašumas sugrįžus į darbą

Nesvarbu, tai būtų vokiečių kalbos kursai ar kitokie, jie leidžia įgyti profesinį pranašumą. Tai ypač aktualu dirbant su klientais bei partneriais iš užsienio šalių. Norint dalyvauti tokiuose mokymuose, darbuotojams tereikia turėti kompiuterį arba išmanųjį telefoną ir internetą. Gyvas bendravimas su dėstytojais leidžia įgauti naujų žinių ir įgūdžių.

Mokymasis tiek grupėse, tiek individualiai

Jei norite surengti nuotolinius kursus visam darbo kolektyvui, „Skrivanek“ komanda pasiruošusi jums padėti. Internetu vedami kalbų mokymai vyksta tiek grupėse, tiek individualiai. Įvertinus poreikius, pasiūlomas optimalus sprendimas, leidžiantis pasiekti norimus rezultatus. Taip pat nepamirštama atsižvelgti į kursų intensyvumą ir trukmę. Plačios pasirinkimo galimybės leidžia susidėlioti sau patogiausią grafiką.

Žingsnis sklandesnės komunikacijos link

Proga gilinti žinias, nesvarbu, tai būti vokiečių kalbos kursai internetu ar kita panaši veikla, yra viena geriausių investicijų į savo darbuotojus. Tai leidžia jiems tobulėti ne tik profesine prasme, bet ir kaip asmenybėms. Dauguma tokias galimybes linkę vertinti itin pozityviai ir mielai jomis pasinaudoja.

Ilgainiui darbdavių pastangos vienaip ar kitaip atsiperka: džiaugiamasi greitesniu ir paprastesniu komunikavimu su užsienio klientais bei partneriais, didesniais pardavimais ir visapusiška verslo sėkme. Geras užsienio kalbos žinias turintys specialistai padeda generuoti pajamas, sėkmingai vykdyti įmonės veiklą net ir susidūrus su netikėtais išbandymais.

Tegul progų praskaidrinti darbą namuose atsiranda kuo daugiau ir įvairesnių. Nuotoliniai „Skrivanek“ mokymai – puikus pasirinkimas tiems, kurie ne tik svajoja, bet ir daro. Ispanų, prancūzų, o gal vokiečių kalbos kursai? Rinkitės tuos, kurie aktualiausi jums. Jei turite klausimų ir norite apie šią paslaugą sužinoti daugiau, nedvejodami kreipkitės. Suteiksime reikalingą informaciją ir padėsime apsispręsti.