Labiausiai paplitusių kalbų sąraše – ir rusų kalba

Labiausiai paplitusių kalbų sąraše – ir rusų kalba | Skrivanek

Rusija – didžiausią plotą turinti valstybė pasaulyje ir viena didžiausių valstybių pagal gyventojų skaičių. Tačiau rusų kalba, be abejo, vartojama ne tik Rusijoje – ji yra gausiai paplitusi po visą Euraziją, tad vartotojų visame pasaulyje yra net 300–320 mln. Šios kalbos išskirtinumą patvirtina ir tai, jog rusų kalbos yra mokoma ir mūsų švietimo įstaigose. Tačiau ką daryti, jei šią kalbą norėtumėte išmokti papildomai ar patobulinti jau turimus įgūdžius?

 

Nuo ko pradėti?

Jei atsidūrėte aklavietėje svarstydami, kur kreiptis, išeitis yra – mokymo ir konsultacijų paslaugas puikiomis sąlygomis teikia kalbų mokyklos, vertimo biurai. „Skrivanek“ organizuojami rusų kalbos kursai – puiki galimybė išmokti rusų kalbos ir pažinti jos ypatumus. Tai gali tapti Jūsų nauju hobiu, skatinančiu giliau pasinerti į dar neatrastus kalbų vandenis, nuolat tobulinti savo gebėjimus ir asmenines savybes.

 

Nauja kalba – naujos galimybės

Niekam nėra paslaptis, jog kelių užsienio kalbų mokėjimas atveria platesnes galimybes ieškant darbą ar siekiant sparčiau kopti karjeros laiptais. Rusijos ar Rytų Azijos rinkos – itin populiari bendradarbiavimo kryptis daugelyje verslo šakų, tad mokėdami rusų kalbą galėtumėte pasiekti geresnių rezultatų ar pateiktumėte save kaip kandidatą, turintį svarų pranašumą. Nusprendę dalyvauti studentų mainų programose bei studijuoti užsienio universitete, galėsite jaustis labiau užtikrintai.

 

Sulaužykite kalbos barjerus

Rusų kalbos kursai turėtų būti aktualūs ne tik besiruošiantiems išvykti gyventi į rusiškai kalbančią šalį. Išmanyti kalbą taip pat praverčia planuojant keliauti. Juk į kai kurias šalis dvejojame vykti dėl kalbos barjero – baimės būti nesuprastiems ar patiems nesuprasti pašnekovo. Gebėjimas sklandžiai komunikuoti lankomos valstybės kalba ne tik prideda pasitikėjimo savimi, tačiau ir gerokai praplečia kelionės geografijos žinias, padeda geriau pažinti vietos kultūrą.

 

Verta rinktis patikimą komandą

Nesvarbu, ar norite tapti poliglotu ir be žodyno laisvai keliauti visame pasaulyje, ar tiesiog galvojate pagerinti gramatikos sugebėjimus – „Skrivanek“ rusų kalbos kursai suteiks lanksčias mokymosi galimybes. Įmonėje dirba kvalifikuoti kalbų specialistai, o teikiant paslaugas naudojamos naujausios technologijos. „Skrivanek“ ne tik patenka tarp 50-ies stipriausių kalbinių paslaugų teikėjų visame pasaulyje, tačiau ir turi savo atstovybes net 17-oje pasaulio šalių. Galite rinktis individualius, grupinius užsiėmimus, kursus įmonėms ar kelių asmenų grupelėms. Negalintiems nuolatos lankyti užsiėmimų siūlomi ir kursai internetu.

 

Didžiulę patirtį sukaupusi, kūrybinga „Skrivanek“ kalbų mokyklos komanda yra pasirengusi atsakyti į visus rūpimus klausimus ir sudaryti mokymosi planą, kuris visiškai atitiktų Jūsų lūkesčius ir galimybes. Pradėkite mokytis vienos labiausiai paplitusios – rusų kalbos ir atraskite naujas laisvalaikio ar karjeros galimybes.