Bendrojo pobūdžio vertimai

 
Išversime bet kurį asmeninį ar įmonės dokumentą, spausdintinę medžiagą ar iliustracijose pateiktus tekstus. Vertimo kaina skaičiuojama pagal žodžių skaičių. Tiksliai ir greitai sužinosite, kiek kainuos vertimo paslauga. Iki paskutinio žodžio ir cento!
 

Kainos nustatymas pagal žodžių skaičių turi ir daugiau privalumų:

 

  • Lengva įvertinti užsakymo atlikimo trukmę, jokių sudėtingų formulių.
  • Kaina aiški, todėl ją galima palyginti su konkurentų siūlomomis kainomis. Standartinio puslapio apimtis vertinama skirtingai, todėl kaina už puslapį nėra patikimas rodiklis.
  • Jeigu dokumentas redaguotino formato, kaina 100 % aiški dar prieš patvirtinant užsakymą.
  • Absoliutus tikslumas – klientai moka už originalo teksto žodžius, todėl nėra jokio tikslo trumpinti ar papildyti tekstą. Už papildomus žodžius Jūs nemokėsite.

Vertimo trukmė

 
Vertimus galime atlikti ypač greitai – vos per kelias valandas ar dienas, priklausomai nuo teksto apimties. Spartą užtikrina ilgus metus kaupta patirtis ir gausi kalbos specialistų bazė. Skubiems vertimams netaikomi jokie antkainiai – kaina priklauso tik nuo žodžių skaičiaus.
 

2000 žodžių dokumentą galime išversti:

 

  • Per standartinį laiką: 48 val. +
  • Sparčiau: 24 val. +
  • Skubiai: per 24 val.

DUK

Kokių formatų dokumentus galiu siųsti?

Dirbame su visų formatų dokumentais. Galime susitvarkyti su .inx, .indd ar PDF, be vargo išversime Jūsų įmonės svetainę ar bet kurio kito formato dokumentą.

Kiek vertimas kainuos?

Apie kainą Jus informuosime prieš pradėdami darbą – ji bus apskaičiuota tiksliai iki paskutinio žodžio. Atsiųskite užklausą ir mes nedelsdami pranešime, kiek kainuos vertimo paslauga.

Kada gausiu vertimą?

Vertimą pateiksime laiku – mes griežtai laikomės iš anksto sutartų terminų.

Daugiau kaip 26 metai patirties pasaulyje ir 16 metų Lietuvoje

 
Mes žinosime, kuriam specialistui patikėti Jūsų tekstą.

50+

 
kalbų

13 800+

 
įgyvendintų projektų 2020 m.

96

 
specializacijos

Mes žinome, kodėl mūsų klientai renkasi mus!

Patikimumas, greitis ir paslaugų kokybė

Su „Skrivanek vertimų biuru“ bendradarbiaujame jau kelis metus. Laiko patikrintas bendravimas mus įtikino, kad jie yra pasitikėjimo verti verslo partneriai. Skrivanek vertėjai išsiskiria lankstumu ir gebėjimu suprasti mūsų lūkesčius operatyvumo ir darbų kokybės klausimais. Mus maloniai nustebino jų noras tobulėti bei grįžtamojo ryšio poreikis suteiktų paslaugų prasme. Rekomenduojame „Skrivanek“ vertėjus kaip aukštos kompetencijos specialistus ir patikimus verslo partnerius.

Advokatų profesinė bendrija FORT

Su UAB „Skrivanek vertimų biuras“ dirbu nuo 2015 m. Tai vienas pastovių mūsų įmonės paslaugų tiekėjų. Vertiname ilgalaikius santykius, todėl vertimams dažniausiai renkamės „Skrivanek“. Kreipiamės ir dėl didesnės apimties dokumentų ir dėl trumpesnių reklaminių ar specializuotų tekstų vertimo. Vertiname galimybę pateikti medžiagą įvairiais formatais – ar tai būtų nuoroda į svetainę ar skenuotas dokumentas. Taip pat „Skrivanek“ tiksliai laikosi užduočių atlikimo terminų ir dažnai atlieka darbus net ankščiau. Tobulėjame kartu, teikdami atgalinį ryšį, taip mūsų partneris gali tiksliau prisitaikyti prie UAB „Veika“ poreikių.

UAB „Veika“

Žavi jūsų betarpiškas bendravimas, atsakomybės jausmas bei profesionalios vertimo paslaugos. Milžiniškame darbų sraute visada galime būti tikri, jog nepaliksite mūsų bėdoje bei laiku atliksite sutartus darbus.

UAB „Husqvarna Lietuva“

Su jumis bendradarbiaujame, nes esate operatyvūs, visada greitai reaguojate ir jaučiame, kad stengiatės dėl mūsų.

UAB „Rehau“

Su Jūsų įmone bendradarbiaujame todėl, kad visada gauname vertimus laiku, visada galime kreiptis ir visada gauname malonius ir geranoriškus atsakymus į mums rūpimus klausimus. Smagu bendradarbiauti su Jūsų įmone ir tikimės, kad šis bendradarbiavimas niekada nenutruks.

UAB „Terra animalis“

Reikia vertimo? Pradėkime nuo užklausos.
 

Nedelsdami pateiksime pasiūlymą, o sulaukę Jūsų patvirtinimo imsimės darbo.

 

Siųsti užklausą