Draudimo srities tekstų vertimai ir kiti kalbiniai sprendimai

2345

Mes žinome – Jums svarbus kiekvienas dokumento žodis ir skaitmuo. Draudimo įmonių sėkmę lemia gebėjimas pelnyti klientų pasitikėjimą. Svarbu ne tik paslaugų kokybė, bet ir tinkamas jų pateikimas – čia Jums padės „Skrivanek vertimų biuro“ specialistai ir jų atliekamas dokumentų vertimas.

 

Specifiniai terminai

Draudimo tekstai išsiskiria įvairove – nuo medicinos (gyvybės ir sveikatos draudimas) iki nekilnojamojo turto ir transporto priemonių. Specifines sutartis, kuriose gausu konkrečios srities terminų, verčia ją išmanantys specialistai. Bendro pobūdžio sutartis ir kitus dokumentus patikime darbo su draudimo srities tekstais patirtį sukaupusiems vertėjams. Daugelis jų yra įgiję teisinį išsilavinimą.

 

Tikslumo svarba

Kiekviena draudimo dokumentuose pateikta sąlyga yra svarbi, ir ją būtina išversti tiksliai. Mūsų vertėjai dirba su teksto nuoseklumą užtikrinančiomis vertimo programomis, tad galėsite būti ramūs – nebus praleista nė viena frazė. Kiekvieną vertimą patikrina kalbos redaktorius, o pageidaujant teikiame ir dvikalbio redagavimo paslaugą – jau išverstą tekstą atidžiai peržiūri kitas draudimo dokumentų specialistas. Siekiame užtikrinti, kad dokumentų vertimas ne tik atitiktų Jūsų poreikius, bet ir būtų tikslus nuo pirmo iki paskutinio simbolio.

 

Sklandūs ir aiškūs tekstai – būtini

Draudimo dokumentai turi būti aiškūs ir suprantami, tad pažodinis vertimas, kurį atlieka tam tikros viešai prieinamos vertimo programos, nėra tinkamas. Mūsų vertimų kalba aiški ir taisyklinga – išverstas tekstas skamba lygiai taip pat sklandžiai kaip originalas.

 

Dažniausiai verčiame šiuos draudimo srities tekstus:

 –   įvairaus pobūdžio draudimo sutartis,

 –   draudimo sertifikatus,

 –   sąlygas ir nuostatus,

 –   draudimo formas,

 –   pretenzijas,

 –   verslo planus,

 –   standartinius laiškus klientams,

 –   pasiūlymus klientams,

 –   ataskaitų medžiagą,

 –   rinkodaros medžiagą: naujienlaiškius, lankstukus, reklamas ir kt.

Šias paslaugas atliekantys specialistai turi sukaupę ilgametę specializuoto darbo patirtį, todėl reikiamų dokumentų vertimas bus atliktas ne tik tiksliai, bet ir greitai. Be to, „Skrivanek“ vertimų biuras teikia papildomas paslaugas draudimo bendrovėms:

 –   dvikalbis vertimų redagavimas.

 –   vertimų koregavimas pagal atnaujintus dokumentus originalo kalba.

 –   vertimas žodžiu susitikimuose su klientais.

 –   specializuotos (draudimo) užsienio kalbos mokymas.

 –   kitos, jūsų poreikius atitinkančios paslaugos.


Susisiekite su mumis, o mes ne tik pakonsultuosime, bet parengsime geriausią sprendimą.